Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaki serwer byście chcieli ? ;) zapraszam do głosowania ;)


tinek181

Jaki serwer mamy zrobić ?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. PvP

    • TAK
      10
    • Nie
      13
  2. 2. SkyBlock

    • Tak
      9
    • Nie
      14
  3. 3. Typu Kwadratowa masakra

    • Tak
      5
    • Nie
      16
    • Propozycja w komentarzu ;)
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym was zapytać jaki serwer byście chcieli głosujcie a w ciągu tego tygodnia zrobimy go,lub gdy będzie więcej pracy to 2-3 tygodnie ponieważ mamy pluginy i skrypty dopracowane wystarczy stworzyć mapę

 

 

 

Rekrutacja na Moda:OTWARTA

 

Zapraszamy do głosowania

 

Pamiętajcie że serwer będzie dopracowany na 100% więc dobrze się zastanówcie pozdrawiam <3

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Chciałbym zgłosić sie na Moda.

To posłuchaj proszę na PW mi napisać

WIEK:

ZNAJOMOŚĆ KOMEND:

OGAR:

ZACHOWANIE:

I CZY BĘDZIESZ POMAGAŁ GRACZĄ:

To wszystko odpowiedź dostaniesz w niedziele o godzinie 13 ;)

 

Polecam tryby:

 

-survival (bez sg,hardcore,frakcji itd BEZ ŚMIECI)

-skygrid

-skytower (mój pomysł)

Spróbujemy coś wymyślić związanego z twoją propozycją ;)

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Ja polecam TRYB PVP. Ludzie najbardziej na nie lecą no i SkyBlock ale w zupełności odradzam Publiczną "Kwadratową Masakrę" .

Opublikowano

Po co robić serwer skoro nie ma się na niego pomysłu? Zrobisz skyblock i zamkniesz po tygodniu bo ci się znudził. Zrób taki serwer jaki ci się podoba. Gracze zawsze się znajdą potrzeba tylko dopracowanego serwera i odpowiedniej reklamy.

Opublikowano

Obiecanki, że będzie 100% dopracowany, że to, że tamto są kompletnie bez sensu, zrób, potem pisz.

 

Wracając do tematu z tych trzech SkyBlock z MiniGames, wieloma nowościami, wojnami między wyspami itp. :-)

baner7.gif


Opublikowano

@Up pytam graczy jaki by chcieli,a jaki będzie ten serwer to raczej nie stawia się na najgorsze,ja nie zamkne serwera jeżeli graczom się będzie podobał ;)

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Witam chciałbym was zapytać jaki serwer byście chcieli głosujcie a w ciągu tego tygodnia zrobimy go,lub gdy będzie więcej pracy to 2-3 tygodnie ponieważ mamy pluginy i skrypty dopracowane wystarczy stworzyć mapę

 

 

 

Rekrutacja na Moda:OTWARTA

 

Zapraszamy do głosowania

 

Pamiętajcie że serwer będzie dopracowany na 100% więc dobrze się zastanówcie pozdrawiam <3

Opublikowano

W sumie, to serwer poinieneś robić taki, jaki CI się podoba, ale jak jesteś niezdecydowany, to zrób PvP z minigrami :P

Poszukuję programistów java do dużego projektu (nowy tryb gry oraz kilka innych ciekawych pomysłów) - kontakt poprzez pw na forum, tam podam ewentualnie inne sposoby kontaktu.

~ErroR 69 - Brain Not Found

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...